KONTAKTA OSS

BESÖK VÅRT SHOWROOM

Här kan du se, upptäcka och till och med få testköra utrustning och maskiner som är intressant för din verksamhet. Bara kom förbi på drop in eller ring innan och boka ett möte med en av våra kunniga säljare. Välkommen!

Bureca AB
Stenåldersgatan 19
213 76 Malmö

ÖPPETTIDER

Mån‒Fre: 08‒17

KUNDSERVICE

Växel: +46 40 21 09 01
Epost: info@bureca.se

SHOWROOM

LAGER

KONTAKTA OSS

Maes Alameri
Projektledare

+46 40 644 95 77
+46707 27 22 62
maes@bureca.se

Jimmie Incegul
Försäljning/ Marknadsföring

+46 40 644 96 35
+46 707 27 58 71
jimmie@bureca.se

 

Zaher Ramadan
Tekniker

+46 739 25 05 56
zaher@bureca.se

 

Majed Hanto
Ekonomiansvarig

+46 40 651 20 02
majed.h@bureca.se

Eva Nord
Marknadskoordinator/ Inköpsavdelning

+46 70-7801215
+46 40-6513091
eva@bureca.se

Adam Mahde
Kyltekniker/ installationschef

+46 707 27 74 76
+46 406 51 30 80
adam.m@bureca.se

ali chogan
Tekniker

+46 724 33 52 51
a.chogan@bureca.se

Alex Alameri
VD

+46 40 22 05 60
+46707 27 17 19
a.alameri@bureca.se

Mukke Alameri
FÖRSÄLJNING .

+46 723 86 61 89
+46 406 51 30 91
m.alameri@bureca.se

Ahmad Husso
Kyltekniker

+46 765 82 20 12
a.h@bureca.se

 

 

Asso Fayiadi
Tekniker/ lagar

+46 707 45 53 78

asso@bureca.se

Usama Sulaiman
FÖRSÄLJNING

+46 700 566 231
+46 40 651 20 01
u.sulaiman@bureca.se

Abdulasalam Ramadan
Tekniker

+46 700 94 06 49
salam@bureca.se

 

Adel Faraj
Datatekniker

+46 40 21 09 01
adel@bureca.se

jobba hos oss

Vill du arbeta på ett modernt företag som vill ta till vara på din kompetens och se till att du får stora utvecklings möjligheter? 

Hos oss arbetar du med några av världens starkaste varumärken. Kunderna består till stor del av välkända aktörer inom restaurang och servicehandeln och våra produkter kommer från branschledande tillverkare.

Vi söker nu flera ansvarsfulla och drivna el/kyl/vvs tekniker som vill utvecklas och växa med oss. Enheten har lång erfarenhet och bred kompetens inom flera teknikdiscipliner såsom el och ventilation.

Vi går mot en spännande framtid och bygger ett team som består av en sammansvetsad grupp med nära samarbete med varandra. 

klicka för lediga tjänster!