KONTAKTA OSS

Besök oss och vårt showroom

Här kan du se, upptäcka och till och med få testköra utrustning och maskiner som är intressant för din verksamhet. Bara kom förbi på drop in eller ring innan och boka ett möte med en av våra kunniga säljare. Välkommen!

Bureca AB
Stenåldersgatan 19
213 76 Malmö

ÖPPETTIDER

Mån‒Fre: 08‒17

KUNDSERVICE

Växel: +46 40 21 09 01
Epost: info@bureca.se/

Maes Alameri
Projektledare

+46 40 644 95 77
+46707 27 22 62
maes@bureca.se

Eva Nord
Marknadskoordinator/ Inköpsavdelning

+46 70-7801215
+46 40-6513091
eva@bureca.se

Mukke Alameri
FÖRSÄLJNING

+46 723 86 61 89
+46 406 51 30 91
m.alameri@bureca.se

Usama Sulaiman
FÖRSÄLJNING

+46 700 566 231
+46 40 651 20 01
u.sulaiman@bureca.se

Adam Mahde
Kyltekniker/ installationschef

+46 707 27 74 76
+46 406 51 30 80
adam.m@bureca.se

Mohammed Sayyid
Lager & logistik

+46 79-3324729
m.sayyid@bureca.se

Abdul Ramdun
Kyltekniker

+46 720 20 88 13
abdul@bureca.se

Adel Faraj
Datatekniker

+46 40 21 09 01
adel@bureca.se

Zaher Ramadan
Tekniker

+46 739 25 05 56
zaher@bureca.se

Majed Hanto
Ekonomiansvarig

+46 40 651 20 02
majed.h@bureca.se

Abdulasalam Ramadan
Tekniker

+46 700 94 06 49
salam@bureca.se

Alex Alameri
VD

+46 40 22 05 60
+46707 27 17 19
a.alameri@bureca.se